Koalicja obywatelska o zaprzysiężenie rządu.

Zaprzysiężenie rządu.
W konferencji prasowej udział biorą: Barbara Nowacka i Sławomir Nitras.

Koalicja obywatelska o zaprzysiężenie rządu.
fot.ŚWIECZAK

– Przed chwileczką obejrzeliśmy Hołd lenny prezydenta Dudy w stosunku do Jarosława Kaczyńskiego i rządu- powiedziała podczas konferencji prasowej po zaprzysiężeniu nowego rządu Barbara Nowacka, posłanka KO. – Prezydent, który oferuje pełną pomoc, pełną kooperację i wygłasza za premiera jakieś wystąpienie programowe dosyć dziwi, bo przecież miał być prezydentem wszystkich Polaków, a nie jednego prezesa- mówiła Barbara Nowacka.

– Patrzymy z uśmiechem na przedziwną roszadę którą nam pokazano. Z kilkunastu ministerstw 14, ministerstwa o niejasnych kompetencjach, ministerstwa gdzie doskonale wiemy, że część działów została przydzielona danym ministrom na siłę- mówiła Nowacka.

Oglądaliśmy dosyć żenujący spektakl. Proszę zwrócić uwagę, że wszyscy panowie i jedna pani byli z siebie bardzo zadowoleni i to jest coś, co mnie bardzo uderzyło w tym spotkaniu. to, że wszyscy, a szczególnie pan prezydent, byli bardzo zadowoleni- mówił obecny na konferencji poseł Sławomir Nitras. – Chciałbym zauważyć, że dzisiaj mamy rekord jeżeli chodzi o śmiertelność koronawirusa i o tym nie było ani słowa- dodał.

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *