Korwin o taśmach Kaczyńskiego: Odbierzmy politykom ich zabawki

Odbierzmy politykom ich zabawki! Spółki Skarbu Państwa należy spieniężyć, a pieniądze należy zwrócić obywatelom. Przekażmy je na fundusz demograficzny, który pokryje zobowiązania emerytalne państwa sięgające 2 bilionów złotych!

Zwrócili uwagę, że spółki skarbu państwa są od lat traktowane przez polityków jako miejsca z atrakcyjnymi posadami dla zaprzyjaźnionych osób i finansowanie ich w ten sposób.

Politycy KORWIN zauważają, że ze spółek skarbu państwa wyprowadzane są pieniądze. Dokonuje się to np: w formie zaciągania kredytów, inwestycji czy projektów.

Taka sytuacja jest niekorzystna z punktu widzenia podatników, gdyż prowadzi do zawyżania przez spółki cen lub konieczności dofinansowywania ich z budżetu.

KORWIN postuluje jak najszybszą prywatyzację i przekazanie środków pozyskanych w ten sposób na Fundusz Rezerwy Demograficznej.

Obecne zdarzenia są zdaniem Jakub Kuleszy dowodem na to, że PiS jest częścią III RP. – Odbierzmy politykom ich zabawki! Spółki Skarbu Państwa należy spieniężyć, a pieniądze należy zwrócić obywatelom. Przekażmy je na fundusz demograficzny, który pokryje zobowiązania emerytalne państwa sięgające 2 bilionów złotych! – napisał na Twitterze Jakub Kulesza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *