Marszałek Sejmu apeluje o udział w wyborach

Marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska podczas briefingu prasowego w piątek 23 października zaapelowała do Polaków o udział w wyborach parlamentarnych.

– Kończymy kampanię i dochodzimy do bardzo ważnego dnia, niedzieli 25 października. Czasami, mówiąc o wyborach, zapominamy, że wybory to prawdziwe święto demokracji. To taki czas, kiedy każdy Polak może podjąć decyzję, jakiej chce Polski – powiedziała marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska.

– Każdy Polak może zdecydować, kogo chce widzieć w parlamencie i może podjąć decyzję, o którą przez wiele, wiele lat walczyliśmy, żeby wybory były w pełni demokratyczne. Pokażmy, że jesteśmy nowoczesnymi patriotami i chcemy wziąć odpowiedzialność za to, co będzie się działo na następne lata – apelowała Kidawa-Błońska.

– Może lepiej przeanalizować jeszcze raz oferty programowe, jeszcze raz zastanowić się nad kandydatem i podjąć świadomą decyzję, idąc na wybory – mówiła Kidawa-Błońska.

– Od tego, ilu Polaków pójdzie na wybory, będzie zależał niedzielny wynik, więc zachęcam, by poświęcić kilka minut dla Polski i pokazać, że jesteśmy nowoczesnymi patriotami i potrafimy wziąć odpowiedzialność za to, co będzie się działo w Polsce przez następne lata – powiedziała marszałek Sejmu. – Mam nadzieję, że będzie ładna pogoda i to będzie przyjemny czas, by wyjść z domu. Zapraszam wszystkich na wybory – zachęcała Kidawa-Błońska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *