Prezydent Rafał Trzaskowski w Szczecinku- spotkanie z mieszkańcami.

Rafał Trzaskowski,kandydat na prezydenta Polski z ramienia Koalicji Obywatelskiej, gości dziś (1 lipca) w Szczecinku. Na wiecu wyborczym z mieszkańcami spotkał się na placu Wolności.

Prezydent Rafał Trzaskowski w Szczecinku- spotkanie z mieszkańcami.
fot. ŚWIECZAK

Towarzyszyli mu lokalni politycy: obecny burmistrz Szczecinka Daniel Rak (KO), a także poseł i zarazem były burmistrz Jerzy Hardie-Douglas (KO). Rafał Trzaskowski mówił o silnej i niezależnej prezydenturze. Zaapelował też o mobilizację.

– Mamy taką tradycję, że jak się spotykamy z wolnymi obywatelami, to mówimy, że zwyciężymy i wygramy, ale jak was widzę, to myślę, że trzeba od tego zacząć. Dziękuję za zaproszenie do Szczecinka. Chciałbym podziękować burmistrzowi, a tutaj mamy dwóch burmistrzów. Mam to szczęście, że stoją koło mnie samorządowcy, którzy rządzili i dzisiaj rządzą. Dzięki temu cała Polska wypiękniała. Miałem okazję zobaczyć wasze miasto. Na pewno nie damy sobie odebrać tej dumy z tego, co się tu dało zrobić przez 30 lat. Oglądaliśmy to i myśleliśmy, co tu można jeszcze poprawić. Wszystko jest zrobione. No, może z wyjątkiem dworca PKP. Stąd chciałbym zaapelować do PKP, żeby oddali dworzec w ręce tych, którzy umieją z takich robić perełki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *