Rzeszów. Prezydent Andrzej Duda na wiecu wspierany przez żonę Agatę i córkę Kingę

Kinga Duda i Agata Kornhauser-Duda, czyli córka i żona urzędującego prezydenta pojawiły się na wiecu Andrzeja Dudy w Rzeszowie. W ostatnim dniu kampanii, prezydent wspierany przez rodzinę prosił o oddanie na niego głosu w niedzielnych wyborach.

– Te wybory zdecydują o tym, jaka będzie Polska. Nie chcę żeby wróciła Polska sprzed 2015 roku. Chcę, aby Polska się rozwijała, aby zostały podtrzymane nasze tradycje – mówił Andrzej Duda na spotkaniu z wyborcami w Rzeszowie. – Nie mówię, ze przez ostatnie 5 lat byliśmy nieomylni. Nie mówię, ze wszystkie zobowiązania z 2015 roku zostały spełnione. Ale popatrzcie na Polskę, na to jak żyliście do 2015 roku, a jak żyje Wam się dzisiaj, jak bardzo nasz kraj się zmienił. Pytanie brzmi: przeszłość czy przyszłość? Ja wybieram przyszłość! – dodał.

Andrzej Duda zapowiedział, ze jego druga kadencja będzie inna od pierwszej. – Startuję po to, by zostać prezydentem na kolejne pięć lat. To będzie inna kadencja, bo Polska jest inna. Poza tym, to będzie druga kadencja. Zgodnie z tym, co stanowi polska konstytucja, moja druga i ostatnia. Będę w niej odpowiadał tylko przed Bogiem, historią i narodem, przed państwem będę odpowiadał – zapewnił urzędujący prezydent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *