Wniosek o wotum nieufności wobec Zbigniewa Ziobry.

– Czas na zdecydowane rozstrzygnięcie, na powiedzenie sprawdzam. Dlatego władze Koalicji Obywatelskiej zdecydowały się na złożenie wniosku o wotum nieufności dla Zbigniewa Ziobry – zapowiedział szef PO Borys Budka.

Wniosek o wotum nieufności wobec Zbigniewa Ziobry. W konferencji prasowej udział biorą: Borys Budka, Barbara Nowacka, Małgorzata Tracz i Adam Szłapka.
fot. ŚWIECZAK

– Chcemy zobaczyć, czy to wszystko, o czym mówi Jarosław Kaczyński i jego ludzie jest prawdą, czy też jak zawsze, pan premier Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński staną po stronie człowieka, który zrujnował wymiar sprawiedliwości i zrujnował polską prokuraturę – mówił na konferencji prasowej w Sejmie szef klubu Koalicji Obywatelskiej Borys Budka.

– Chcemy zobaczyć, czy Kaczyński dotrzyma słowa i ten wyjątkowy szkodnik polskiego wymiaru sprawiedliwości, jakim jest Zbigniew Ziobro przestanie wreszcie pełnić swoje funkcje, czy też Jarosław Kaczyński i premier Morawiecki będą go bronić w Sejmie jak niepodległości. Mówimy Jarosławowi Kaczyńskiemu „sprawdzam” – stwierdził lider KO i przewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka.

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *