Zimowe Miasteczko na Stadionie Narodowym

Zimowe Miasteczko na Stadionie Narodowym ruszyło 8 listopada, a już podbiło serca warszawiaków. Przez pierwszy tydzień Zimowy Narodowy odwiedziło w sumie ponad 25 tysięcy gości! Hitem okazała się górka lodowa, z której w ciągu 7 dni zjechano prawie 20 000 razy! Równie dużym zainteresowaniem cieszy się nowo otwarty skatepark, z którego w ostatni weekend skorzystało blisko 2000 osób. Dane te potwierdzają, że Stadion Narodowy został opanowany przez fanów aktywnego wypoczynku.

 Zimowy Narodowy, czyli największe Zimowe Miasteczko w Polsce, przyciąga tłumy gości. W pierwszym tygodniu od otwarcia z atrakcji skorzystało ponad 25 tysięcy osób. Na 5000m2 lodu organizatorzy, Testa Communications i PL.2012+, operator Stadionu Narodowego, przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. W tym roku zaskakuje rozmach przedsięwzięcia. Zamiast jednego lodowiska są trzy, w tym dwa połączone specjalną alejką lodową. Nowością jest górka lodowa do zjeżdżania na pontonach. Ta mniejsza, 6. metrowa okazała się hitem wśród maluchów, z większej, 9,5. metrowej zjeżdżają starsze dzieci i dorośli. Tylko w ciągu pierwszego tygodnia z obu górek zjechano prawie 20 tysięcy razy!

W zaledwie tydzień odwiedziło nas 25 000 osób – to absolutny rekord! To też potwierdzenie ogromnego potencjału tego projektu i faktu, że Stadion Narodowy to najpopularniejsze miejsce w Polsce. Przypomnę, że Zimowy Narodowy zaprasza aż do marca. W tym sezonie dla warszawiaków i nie tylko – odwiedzają nas też mieszkańcy innych regionów Polski – zima będzie czasem aktywnego wypoczynku na Stadionie Narodowym, który nigdy nie zasypia” – mówi Mikołaj Piotrowski, dyrektor ds. komunikacji PL.2012+, operatora Stadionu Narodowego.

Strzałem w dziesiątkę są również „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”. Instruktorzy w formie zabawy uczą dzieci pierwszych kroków na łyżwach. Z kolei z myślą o nieco starszych gościach przygotowano wyjątkową imprezę na łyżwach, „Disco Lodowisko z 4Fun.tv” z muzyką graną przez DJa. Do dyspozycji gości, na płycie Stadionu Narodowego utworzono również specjalny Ice Bar, miejsce, w którym można się ogrzać i zjeść coś ciepłego.

Od 15 listopada na miłośników deski i rolek czeka skatepark. Na parkingu podziemnym można pojeździć na rolkach, deskorolce i longboardzie, a także skorzystać z warsztatów, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ubiegły weekend skatepark odwiedziło prawie 2000 osób.

W tym roku na Zimowym Narodowym nie zabraknie miejsca dla nikogo. Bilety na wszystkie atrakcje są dostępne na https://bilety.zimowynarodowy.pl/

Zimowy Narodowy cieszy się również dużym zainteresowaniem firm oraz instytucji, które właśnie w tym miejscu planują zorganizować swoje imprezy świąteczne. „Jesteśmy mile zaskoczeni, że tak wiele firm zainteresowało się organizacją spotkań bożonarodzeniowych w naszym Zimowym Miasteczku” – mówi Katarzyna Ziemska z Testa Communications. Wyborowi tego miejsca sprzyja jego urok i zimowa oprawa. „Rzeczywiście, atmosfera jest niepowtarzalna, a widok cudownie oświetlonego Zimowego Miasteczka jest bajkowy. Połączenie wigilii firmowej z jazdą na łyżwach to doskonały pomysł” – dodaje Ziemska.

Zimowy Narodowy już niedługo zaskoczy kolejnymi atrakcjami. 6 grudnia przed Stadionem Narodowym powstanie Warszawski Jarmark Świąteczny wzorowany na najlepszych wiedeńskich jarmarkach, a w lutym odbędą się dwa spektakularne show, Xtreme Ice Show i Kings On Ice. Bilety na https://bilety.zimowynarodowy.pl/

Organizatorami Zimowego Narodowego są, agencja Testa Communications i PL.2012+, operator Stadionu Narodowego. Oficjalnym Partnerem Zimowego Narodowego i Warszawskiego Jarmarku Świątecznego przy Stadionie Narodowym jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Bilety do Zimowego Miasteczka są dostępne w kasach Stadionu Narodowego oraz na www.zimowynarodowy.pl

Ceny biletów za 75 minutowy slot na pojedynczym lodowisku:

Normalny 13 zł

Ulgowy 10 zł

 Ceny biletów za 75 minutowy slot na połączonych lodowiskach:

Normalny 15 zł

Ulgowy 12 zł

Górka Mała

Trzy zjazdy 6 zł

Górka Duża

Dwa zjazdy 10 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *