Gala Nagród Lewiatana 2016

Kapituła Nagród Lewiatana i Zarząd Konfederacji Lewiatan uhonorowały w tym roku Wolfganga Schäuble, Krzysztofa Zawadzkiego, Jerzego Koźmińskiego, Igora Klaja, Wiktora Osiatyńskiego. Nagrody wręczono wieczorem na uroczystej Gali Nagród Lewiatana, w Filharmonii Narodowej w dniu 16 czerwca 2016 r.


Nagrodą specjalną zarząd Lewiatana uhonorował Wolfganga Schäuble, ministra finansów Niemiec, za wybitne osiągnięcia w dziele integracji europejskiej, szczególnie w umacnianiu i stabilizowaniu strefy euro. Nagrodę wręczono podczas Polsko-Niemieckiego Szczyt Biznesu.

Zobacz tutaj: Polsko-Niemiecki Szczyt Biznesu

Nagroda im. Andrzeja Wierzbickiego w kategorii Małe, Średnie, Przedsiębiorstwa, za pokazanie, że innowacje są kluczem do sukcesu dla firm MSP trafiła w ręce Krzysztofa Zawadzkiego, twórcy i właściciela Frankonii Polska.

Nagrodę im. Andrzeja Wierzbickiego za zbudowanie marki odzieży, która podbija nie tylko polski rynek otrzymał Igor Klaja, właściciel marki 4F.

Nagrodę im. Władysława Grabskiego za codzienne udowadnianie, że skromność i profesjonalizm pozwalają realizować najśmielsze projekty przyznano Jerzemu Koźmińskiemu byłemu ambasadorowi RP w USA, prezesowi Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Nagrodę za odważne myślenie wręczaną przez Konfederację Lewiatan i Fundację na Rzecz Myślenia im. Barbary Skargi dostał Wiktor Osiatyński, pisarz, konstytucjonalista.

Na zakończenie uroczystości uczestnicy spotkania wysłuchali koncertu Kate Liu, laureatki XVII Konkursu Chopinowskiego oraz Orkiestry Filharmonii Narodowej pod batutą Michała Dworzyńskiego.

Partnerem strategicznym Gali była firma MetLife.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *