Prezydent Rafał Trzaskowski – Wystąpienie w Gdyni

Podejmuję się stworzenia ruchu obywatelskiego, bo same partie nie wystarczą – zapowiedział Rafał Trzaskowski podczas piątkowego spotkania na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Wyjaśnił, że pod koniec lipca chce porozmawiać z zainteresowanymi o szczegółach nowego ruchu. – Dość kłamstw i manipulacji – mówił, dziękując za wsparcie w wyborach prezydenckich.


Prezydent Rafał Trzaskowski – Wystąpienie w Gdyni
fot. ŚWIECZAK

– Nie wiem, jak wy, ale my przyzwyczailiśmy się do tej niebywałej energii. Naszym wspólnym zadaniem jest to, żeby kontynuować budowę nowej solidarności – powiedział Rafał Trzaskowski . – Musimy stworzyć potęgę, prawdziwy ruch obywatelski, który pozwoli nam wygrywać kolejne wybory – mówił i dziękował osobom zaangażowanym w jego kampanię wyborczą.

– Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, by wygrać te wybory. Nie było łatwo, bo po drugiej stronie była cała machina państwa – stwierdził Trzaskowski. – Państwowa machina utrudniła nam walkę na tych samych zasadach – mówił prezydent Warszawy. – Dość kłamstw i manipulacji – wzywał.

– Następnym razem wygramy. Musimy wyciągnąć rękę do tych, którzy głosowali inaczej (…). W pewnym sensie zwyciężyliśmy, bo od lat nie było takiego przebudzenia – mówił.

Prezydent Rafał Trzaskowski – Wystąpienie w Gdyni
fot. ŚWIECZAK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *