Rzecznik rządu Rafał Bochenek o wypadku z udziałem premier Beaty Szydło

Na konferencji prasowej zwołanej w sobotę rzecznik rządu Rafał Bochenek poinformował media o stanie zdrowia Premier Beaty Szydło: – „Nic poważnego premier Beacie Szydło się nie stało. Wszystko jest pod całkowitą kontrolą”.

Rzecznik podkreślał, że stan premier Beaty Szydło jest stabilny. Premier czuje się dobrze. Może realizować obowiązki szefowej rządu. Wszystko jest pod kontrolą lekarzy – mówił Rafał Bochenek.

Rzecznik rządu powiedział, że oprócz szefowej rządu poszkodowane zostały też dwie osoby: kierowca, który najprawdopodobniej w sobotę opuści szpital i funkcjonariusz BOR, który jest w Warszawie badany i diagnozowany.

Wszelkie okoliczności są wyjaśniane i badane. W najbliższym czasie poznamy szczegóły – zaznaczył rzecznik Bochenek. Poinformował, że premier bezpośrednio po wypadku została przewieziona do szpitala powiatowego w Oświęcimiu. Następnie została przetransportowana na kolejne rutynowe badania do szpitala rządowego w Warszawie. Premier Szydło będzie na obserwacji lekarskiej przez najbliższy czas.
Rzecznik rządu poinformował też, że w piątek w kancelarii premiera spotkało się kierownictwo kancelarii oraz szef MSWiA po to, aby przeanalizować okoliczności wypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *