Siemoniak i Lewandowski zapraszają do debaty polityków PiS. Siemoniak:”Panie Antoni, pan się nie boi!”

W poniedziałek 14 września Platforma Obywatelska zorganizowała konferencję prasową zatytułowaną „Rozmawiajmy o ważnych sprawach”.
Celem ma być zachęcenie wyborców do porównania programów obu ugrupowań.
W konferencji udział wzięli:
– Janusz Lewandowski, który mówił o wizji PO dotyczącej gospodarki
– Tomasz Siemoniak, który wypowiedział się na temat bezpieczeństwa i obronności.

– Od soboty można porównywać dwa pomysły na Polskę, na przyszłość, także gospodarczą – powiedział komisarz Janusz Lewandowski.
– Z naszej strony jest to projekt poważnego uporządkowania rynku pracy i systemu podatkowego. Jestem przekonany, że lepiej adresujemy pieniądze polskiego podatnika – dodał.
Aby porównać argumenty obu stron, Lewandowski zaprosił do rozmowy na temat przyszłości polskiej gospodarki Beatę Szydło.

Janusz Lewandowski Przewodniczący Rady Gospodarczej przy Prezesie Rady Ministrów Siemoniak i Lewandowski zapraszają do debaty polityków PiS. Siemoniak:”Panie Antoni, pan się nie boi!” fot. ŚWIECZAK

Janusz Lewandowski
Przewodniczący Rady Gospodarczej przy Prezesie Rady Ministrów
Siemoniak i Lewandowski zapraszają do debaty polityków PiS. Siemoniak:”Panie Antoni, pan się nie boi!”
fot. ŚWIECZAK

Tomasz Siemoniak podkreślał, że sprawy związane z bezpieczeństwem stanowią ważną część programu PO.
– Trzeba pokazać, jak najważniejsze polskie partie widzą te sprawy, jak będą dbać o pozycję Polski w Europie i na świecie – zauważył.
Szef MON powołał się na doniesienia tygodnika „W sieci”, który zasugerował, że kandydatem na ministra obrony narodowej w rządzie PiS jest Antoni Macierewicz.
– Chciałbym go zaprosić do debaty – powiedział Siemoniak. – W sprawach dotyczących bezpieczeństwa Polski wszyscy powinni wiedzieć, jaką my mamy wizję i o jakim bezpieczeństwie Polski myśli Antoni Macierewicz. Panie Antoni, pan się nie boi, zapraszam do debaty – dodał.

Tomasz Siemoniak Wicepremier, Minister Obrony Narodowej Siemoniak i Lewandowski zapraszają do debaty polityków PiS. Siemoniak:” Panie Antoni, pan się nie boi!” fot. ŚWIECZAK

Tomasz Siemoniak
Wicepremier, Minister Obrony Narodowej
Siemoniak i Lewandowski zapraszają do debaty polityków PiS. Siemoniak:” Panie Antoni, pan się nie boi!”
fot. ŚWIECZAK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *