Spotkanie Prezydenta RP z Ministrem Pracy i Polityki Społecznej oraz przedstawicielami związków zawodowych i organizacji pracodawców

18 marca 2015r odbyo się  w Pałacu Prezydenckim spotkanie prezydenta Bronisława Komorowskiego z Ministrem Pracy i Polityki Społecznej oraz przedstawicielami związków zawodowych i organizacji pracodawców, będących stronami Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych.

W spotkaniu wzięli udział: Henryka Bochniarz, prezydent Konfederacji Lewiatan; Andrzej Malinowski, prezydent Pracodawcy RP; Zbigniew Żurek, wiceprezes BCC; Jan Guz, przewodniczący OPZZ; Tadeusz Chwałka, przewodniczący Forum Związków Zawodowych; Henryk Nakonieczny, Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność”. W rozmowach uczestniczyła także Sekretarz Stanu w KPRP Irena Wóycicka.

Prezydent Bronisław Komorowski zapowiedział po spotkaniu z Ministrem Pracy i Polityki Społecznej oraz przedstawicielami związków zawodowych i organizacji pracodawców, że sprzyja projektowi ustawy o Radzie Dialogu Społecznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *