Wzmacniacz za 7 milionów złotych na Audio Video Show!

Podczas Audio Video Show 2017 – największych w Polsce targów sprzętu audio i video, odwiedzający mogą zobaczyć najdroższy wzmacniacz świata Opera Only. Jest to flagowe dzieło znanego włoskiego projektanta Andrei Pivetty.
W trakcie tegorocznej edycji targów, uczestnicy Audio Video Show mogą osobiście przekonać się o kunszcie i perfekcji ucieleśnionej w najdroższym wzmacniaczu świata – Operze Only. Andrea Pivetta, twórca urządzenia, to prawdziwy znawca swojego fachu. Ponad 25 lat doświadczenia w branży audio zaowocowało powstaniem najbardziej ekspansywnego technologicznie zestawu, gwarantującego niezapomniane brzmienie.

Wzmacniacz za 7 milionów złotych na Audio Video Show!
Fot. ŚWIECZAK

Wzmacniacz za 7 milionów złotych na Audio Video Show!
Fot. ŚWIECZAK

Wzmacniacz za 7 milionów złotych na Audio Video Show!
Fot. ŚWIECZAK

„Wzmacniacz Pivetta Opera Only to prawdziwe technologiczne tour de force. Dech w piersi zapiera nie tylko cena urządzenia, ale przede wszystkim zastosowane rozwiązania konstrukcyjne i sama skala projektu. To Bugatti Chiron świata audio.” – powiedział Adam Mokrzycki, organizator Audio Video Show.
Potężny wzmacniacz Opera Only jest w stanie dostarczyć 160 000W mocy maksymalnej lub 120 000W mocy skutecznej (RMS) w trzech konfiguracjach wyjść: 2 x 60 000W, 6 x 20 000W lub 12 x 10 000W. Rozmiary urządzenia zmieniają się w zależności od trybu, w jakim się znajduje. Gdy jest wyłączony, mierzy 125 cm x 190 cm x 125 cm. Natomiast po uruchomieniu, rozsuwane panele powodują zwiększenie tych parametrów do 185cm x 250cm x 185 cm. Opera Only waży 1,5 tony i jest zbudowany m.in. ze stopów aluminium lotniczego oraz stali, co zapewnia elegancki wygląd. Design jest połączeniem sztuki i high-endowych rozwiązań.

Podstawowe dane techniczne:
• moc 6x 20kW rms @ 8 ohm w klasie A
• zniekształcenia: THD+N 0.002%
• stabilność do 0.1 ohm
• pobór mocy: 400V, 450 Amp
• sześć transformatorów toroidalnych 30 kW
• 16 ceramicznych diód 1600V/400A
• 2112 bipolarnych tranzystorów mocy
• wymiary: 1.85m x 2.5m x 1.85m (po rozłożeniu)
• waga: 1500kg
O tajemniczym sposobie włączania urządzenia, potędze brzmienia oraz intrygującej zmianie wyglądu rozsuwanych paneli, będzie można przekonać się już podczas 21. edycji targów Audio Video Show, odbywającej się w dniach 17-19 listopada.
Więcej informacji na stronie www.avshow.pl.
Więcej informacji o wzmacniaczu Opera Only http://www.onlycreative.it/
Audio Video Show – to największe w Polsce i drugie co do wielkości targi sprzętu audio-video w Europie. Targi gromadzą ponad 170 wystawców rozlokowanych w ponad 240 salach i stoiskach. Na targach można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych jak m.in. zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory. Audio Video Show to jedyne miejsce, gdzie można osobiście posłuchać oraz obiektywnie porównać wiele urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video oraz koncerty.

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *